Logo ПОЗИТРОН GMBH

Прилади та системи радіаційного контролю для промисловості, науки, екології. Автоматизовані системи. 

 

Сигналізатор гамма-випромінювання СГИ-01

 • Загальні відомості
 • Сигналізатор гамма-випромінювання СГИ-01 призначений для контролю збереження джерел гамма випромінювання, які розміщені в захисних контейнерах. Сигналізатор безперервно вимірює рівень гамма-випромінювання в точці його установки і виробляє сигнал тривоги в двох випадках: при несанкціонованому вилученні гамма-джерела з захисного контейнера і в разі несанкціонованого переміщення контейнера разом з джерелом за межі зони контролю сигналізатора.

  При несанкціонованому вилученні джерела з контейнера відбувається підвищення рівня випромінювання в місці установки сигналізатора, що призводить до видачі сигналізатором сигналу тривоги.

  При несанкціонованому переміщенні контейнера разом з джерелом за межі зони контролю сигналізатора рівень випромінювання зменшується, що також призводить до видачі сигналу тривоги. Сигналізатор являє собою стаціонарний датчик рівня гамма випромінювання. Сигналізатор безперервно вимірює рівень гамма-випромінювання від контрольованого блоку гамма-джерела (БГД), здійснює порівняння виміряного значення з верхнім і нижнім граничними значеннями. У тому випадку, якщо рівень гамма випромінювання стає нижче нижнього порогу або вище верхнього порогу, сигналізатор видає сигнал тривоги. Верхній і нижній пороги сигналізатора встановлюються шляхом запису їх значень в пам'ять сигналізатора.

  Сигналізатор встановлюється в місцях стаціонарного розміщення БГД, що входять до складу радіоізотопних приладів технологічного контролю - плотномірів, рівнемірів, товщиномірів, конвеєрних терезів, гамма-реле і т. п. Або до складу медичного обладнання для радіотерапії.

  Сигналізатор виявляє:
  a) розкриття захисного контейнеру з джерелом гамма-випромінювання (БГД) - перевищення виміряних значень гамма-випромінювання над граничним значенням;
  b) відсутність джерела гамма-випромінювання (БГД) в контрольованій зоні - зниження виміряних значень менше порогового значення.

  Відомості про пристрій:
  - Габаритні розміри: ширина - 80 мм, висота - 60 мм, глибина - 180 мм.
  - Маса сигналізатора не більше 0,5 кг.
  - Живлення сигналізатора здійснюється від джерела живлення постійного струму напругою від 8 до 36 В (номінальне значення 12 В).
  - Струм, споживаний сигналізатором від джерела живлення, не перевищує 250 мА при включенні (протягом 2 секунд під час запуску імпульсних перетворювачів) і 50 мА при безперервному режимі роботи.

КАТАЛОГ
43

Електронний каталог
           2020 - 2021

              ua
     ru

За допомогою кнопок наступна / попередня ви зможете гортати каталог. Натиснувши на сторінку, ви зможете збільшити її.

НОВИНИ
4еп

Неліквідні
комплектуючі

"Позитрон GMBH" пропонує для реалізації комплектуючі. Перелік комплектуючих у вкладеному файлі.

43ек

   Презентація
     продукції

    PDF      PPSX

43ек

Радіометр РЗБА-04-04М, виконання 01

Установка призначена для вимірювання рівня забрудненості одягу персоналу, рук і взуття альфа- і бета-активними речовинами і сигналізації про перевищення порогових рівнів.

ЩЕ...